Byrådskandidater

Her kan du se Alternativets byrådskandidater. Tryk på en kommune for at se kandidaterne og på den enkeltes profilbillede for at læse mere om dem inde på AlleOs.

 

Regionsrådskandidater

 


Torben Petersen Nicolaisen

Kandidat

torben@system-design.dk

40258812

Brian Alexander Persson

Kandidat

brian.a.persson@gmail.com

31977849

Gurli Toft Sieljacks

Kandidat

dinklinik@hotmail.com

23264672

Frank Kristensen

Kandidat

fk1.frank@email.dk

Anne-Dorrit Lundø Harris

Kandidat

annedorritharris@gmail.com

Jørgen Folkvang

Kandidat

jip@folkvang.dk

22215185

Camilla Bundgaard Christensen

Kandidat

camilla.bundgaard.christensen@gmail.com

27 50 27 19

Lene Andersen

Kandidat

lene84@gmail.com

Anne Guldborg Pedersen

Kandidat

agj@vodskovskole.dk

28731698

Nadia Flyvholm Bak

Kandidat

nadiaflymor@gmail.com

Astrid Cecilie Budolfsen

Kandidat

HC Molbech

Kandidat

hcmolbech@alternativet.dk

0045 60609096

Liv Gro Jensen

Kandidat

liv.gro@alternativet.dk

20566401

Sander Jensen

Kandidat

sander.jensen@alternativet.dk

30288442

Marie Ambrosius

Kandidat

marie.ambrosius@alternativet.dk

40624507

Hosein Mirshahi

Kandidat

hosein.mirshahi@alternativet.dk

53536306

Lissi Bagge

Kandidat

lissibagge@hotmail.com

61859339

Thor Clasen Jonasen

Kandidat

thor.jonasen@alternativet.dk

31661221

Henrik Hjortshøj

Kandidat

henrik.hjortshoej@alternativet.dk

22962927

Jan Birch Sørensen

Kandidat

janbirch319@gmail.com

30485602

Kenni flink Gosmann

Kandidat

Michael Visbech Jonasen

Kandidat

micjonasen@gmail.com

Mikkel Skovby Jensen

Kandidat

Diana Vang

Kandidat

dianavang74alternativet@gmail.com

24676038

Lea Herdal

Kandidat

lea.herdal@alleroed.dk

22116940

Jørgen Haas

Kandidat

jorgenoghelle@gmail.com

40839793

Heidi Lindal Kruse

Kandidat

heidi.kruse@alternativet.dk

20682540

John Damm Scheuer

Kandidat

Karen Stevnbak Andersen

Kandidat

karenstevnbak@gmail.com

Anette Damm Scheuer

Kandidat

anettedammscheuer@yahoo.dk

Michael Plauborg

Kandidat

plauborgmichael@gmail.com

60493488

Henrik Storm Tegtmeier

Kandidat

tegtmeier@live.dk

60936661

Klaus Kassow

Kandidat

Serhat Kücükkart

Kandidat

serhat.kucukkart@alternativet.dk

81744274

Ole Foss Andersen

Kandidat

Anne Thomas

Kandidat

anne.thomas@alternativet.dk

53807098

Lars Randorff Nørgaard

Kandidat

larsrandorff@gmail.com

Anne-Dorthe Elling Nilsson

Kandidat

ad.elling1@gmail.com

Rebecca Douglas Elleby

Kandidat

douglaselleby@gmail.com

60781056

Flemming Torsten Sørensen

Kandidat

wmovefts@gmail.com

Erkan Yildiz

Kandidat

stem@erkan.dk

71653005

Rosa Oschlak

Kandidat

megarosa@gmail.com

26454437

Sus Brodt

Kandidat

sus.brodt@alternativet.dk

Kim Limkilde-Welcher

Kandidat

kimlimwelcher@gmail.com

53331199

Nadia Nielsen

Kandidat

nadia-nielsen@hotmail.com

hamzi toufic

Kandidat

dawaz2@hotmail.com

53101802

Asger Nielsen

Kandidat

asger.nielsen@alternativet.dk

4551813436

Michael Øhrberg

Kandidat

moevox@gmail.com

91329946

Jytte Cramer

Kandidat

jytteogmogens@atmospherecontrolled.dk

21707789

Kirstine Nielsen

Kandidat

Helene Egtved

Kandidat

helene@heleneegtved.dk

51326717

Anna Thormann Boesen

Kandidat

annatboesen@gmail.com

Trine Gotha Jørgensen

Kandidat

trinegotha@gmail.com

Jakob Wisnewski

Kandidat

jakob@wisnewski.dk

28260507

Kit Broholm

Kandidat

nihe@vip.cybercity.dk

30353240

Jeannett Tankred

Kandidat

jt@maltevangen.dk

40937764

Pia Pedersen

Kandidat

pp@ardex.dk

40476749

Karin Hansen-Schwartz

Kandidat

khansenschwartz@gmail.com

Malthe Uldbæk Iversen

Kandidat

malthe.iversen@alternativet.dk

20187222

Jørgen Ovesen

Kandidat

flex-net@bbsyd.dk

40577247/75153553

Steen Thrane Frydenlund Jensen

Kandidat

frydenlund@protonmail.com

20937179

Mads Holdgaard

Byrådsmedlem

holdgaard@r4.dk

50700332

Ditte Tholle

Kandidat

Line Gessø Storm Hansen

Kandidat

line.gessoe@alternativet.dk

Anne Marie Dahler

Kandidat

annemariedahler@gmail.com

51777182

Jens Frederik Balslev

Kandidat

Sofie Valbjørn

Kandidat

sofievalbjorn@gmail.com

Julie Frey

Kandidat

julie@temperfray.dk

Simon Voigt

Kandidat

Lene Kaltwasser Henriksen

Kandidat

lenekaltwasser@gmail.com

Jørgen Thiele

Kandidat

thielejrgen@gmail.com

23980386

Dorethe Petersen

Kandidat

dorethepetersen@gmail.com

60663242

Pet Petersen

Kandidat

petpetsen@live.dk

61602733

Jannie Kolbye Rasmussen

Kandidat

Carl Emil Falbe Hansen

Kandidat

Birte Vestergaard

Kandidat

birte.vestergaard@mail.dk

26159687

Søren Haastrup

Kandidat

haastrupsoren@gmail.com

42716640

Ecaterina Pedersen

Kandidat

katia@da-katia.dk

Martin Runager

Kandidat

Mads Wiig Ehmsen

Kandidat

madswiig1@gmail.com

Søren Have

Kandidat

soren.have@alternativet.dk

51611845

Mette Kaasfeldt Bram

Kandidat

bram@adslhome.dk

Jan Friis

Kandidat

kontakt@kunstfarten.dk

26229974

Ali Maktabi

Kandidat

maktabiali2@gmail.com

20116286

Chili Turèll

Kandidat

chiliturell@gmail.com

20811312

Maria Eichhorn

Kandidat

Ole Jonsson

Kandidat

ole.jonsson@alternativet.dk

28291635

Heidi Bjerglund Gram Jacobsen

Kandidat

heidibjerglund@gmail.com

60929800

Erik Grandt Hansen

Kandidat

Mark Andrew Jewkes

Kandidat

mark.jewkes@skolekom.dk

GUILLERMO Eliseo ROSAS Soto

Kandidat

Allon Hein Sørensen

Kandidat

allon.sorensen@alternativet.dk

40794060

Hanne Juel

Kandidat

hanne.juel@alternativet.dk

26181861

Katarina Ritz

Kandidat

katarina.ritz@alternativet.dk

51904209

Jens Henrik Wiene

Kandidat

jewi@live.dk

30497660

Elizabeth Kristensen

Kandidat

sense@it.dk

22250422

Marianne Victor Hansen

Kandidat

Ove Lund

Kandidat

ovelund@raastof.dk

23451249

Gitte Haslebo

Kandidat

gh@haslebo-partnere.dk

39620505

lise lauritzen loft

Kandidat

Sadi Tekelioglu

Kandidat

sadi.tekelioglu@gmail.com

26819554

Malene Grindsted

Kandidat

malene.grindsted@gmail.com

26188583

Mogens Juul

Kandidat

mjuul4@gmail.com

Jakob Toksvig

Kandidat

jakobtoksvig@gmail.com

Peter Lawrence Havinden Brooker

Kandidat

ullapeterbrooker@gmail.com

21946967

Morten Bybjerg Nygaard

Kandidat

mortenb.nygaard@gmail.com

Maria Schmidt Petersen

Kandidat

mariapetersen6@gmail.com

28739033

Eddy Madsen

Kandidat

eddy.madsen@alternativet.dk

Lars Egholm Fischmann

Kandidat

larsef@gmail.com

31169100

Lonnie Busted Nielsen

Kandidat

flaben39@hotmail.com

24417707

Janni Pippilotta O. Kreikenbohm

Kandidat

janni.pippilotta@alternativet.dk

Susan Kjeldgaard

Byrådsmedlem

susan@kjeldgaard.mail.dk

61354082

Esben Ingerslev

Kandidat

esben.ingerslev@gmail.com

40450077

Bjarne Christiansen

Kandidat

bjarnechristiansen7@gmail.com

29706861

Maud Margrethe Pedersen

Kandidat

Peter Holten Rude

Kandidat

20669860

Joan Gerti Kragh

Kandidat

joan.kragh@alternativet.dk

26140468

Dion Lillie Gornitzka

Kandidat

dion.gornitzka@alternativet.dk

30226570

Lykke Sanne Nielsen

Kandidat

sanne.nielsen@alternativet.dk

Ulla Munksgaard

Kandidat

ulla.munksgaard@alternativet.dk

20424407

Frank Zarp Truelsen

Kandidat

frank.truelsen@alternativet.dk

Holger Krøyer Eskildsen

Kandidat

he9110@gmail.com

74579110

Rune Ellgaard Hansen

Kandidat

Benny Nielsen

Kandidat

bnie52@icloud.com

22319885

Qasam Nazir Ahmad

Byrådsmedlem

qasam.ahmad@alternativet.dk

Hans Hansen

Kandidat

Mariane Lunden Jacobsen

Kandidat

mariane.lunden@skolekom.dk

22167424

Henrik Narud

Kandidat

henrik.narud@alternativet.dk

30539193

Anders Hansen

Kandidat

ahansen90@gmail.com

22702690

Gitte Valbak

Kandidat

gittevalbak1@gmail.com

41440532

Mads Damgaard Mortensen

Kandidat

mads.mortensen@alternativet.dk

61115799

Peter Barner Steinbrenner

Kandidat

pbs@horsenshfogvuc.dk

40104161

Julie Katinka Herdal Molbech

Kandidat

julie.herdal.molbech@alternativet.dk

50520615

Mette Skamris

Kandidat

metteskamris@gmail.com

60886402

Bina Aylen Seff

Kandidat

bina.seff@alternativet.dk

Hella Tvermoes

Kandidat

hellatvermoes@gmail.com

60623610 / 49214836

Per Rathje

Kandidat

Anders Dall Helsinghoff

Kandidat

andersdhelsinghoff@gmail.com

Simon / Niels-Jørgen Simonsen

Kandidat

simprivat@gmail.com

40890145

Vagn Buch-Pedersen

Kandidat

vagnbuch@gmail.com

20246889

Bruno Skibbild Christensen

Kandidat

brunochristensen@rocketmail.com

23368125

Thomas Vestergaard

Kandidat

Jan Jensen

Kandidat

jan.jenzen@gmail.com

30253595

Per Hauge

Kandidat

per.hauge@alternativet.dk

28432593

jens lykkebo

Kandidat

jens350@gmail.com

20452945

Mette Marie Harbo Arleth

Kandidat

harbo@rleth.dk

26737051

Anne-Louise Lopez Bøttger-Rasmussen

Kandidat

annelouiselbr@gmail.com

50942287

Ulla Gram Larsen

Kandidat

ug@virgil.dk

30299922

rita chemnitz eilers

Kandidat

ritachemnitzeilers@yahoo.dk

20929755

Rebekka Lisborg Godthaab

Kandidat

rgodthaab@yahoo.dk

minna sadjadi

Kandidat

minnasadjadi@gmail.com

40415176

Peter Holst

Kandidat

23247640

Ida Aasvang

Kandidat

idalauraaasvang@gmail.com

27633402

Solvejg Jakobsen

Kandidat

eriksolvejg@hotmail.com

Chris Wiedbrecht

Kandidat

chris.wiedbrecht@alternativet.dk

Bjarne Petersen-Engstrøm

Kandidat

bjarne.petersen.engstroem@gmail.com

24275248

Troels Frøkjær

Kandidat

bogstavfabrikken@mail.com

28364630

Morten Kaj Jul Degnebolig

Kandidat

morten.degnebolig@alternativet.dk

31311927

Kasper Mørup Møller

Kandidat

kaol@itcfyn.dk

30492468

Linda Baagø

Kandidat

baagogo@gmail.com

Peter Vinther Rasmussen

Kandidat

vintherras@hotmail.com

Lena Hellström

Kandidat

lena.hellstroem@gmail.com

25852541

Jais Kurecko Eriksen

Kandidat

privat@jais-e.dk

Trine Wegener Bonde

Kandidat

Anders Cederblad Knudsen

Kandidat

Thomas Møller

Kandidat

thomas.moller@alternativet.dk

31517343

Eva-Pernille Naserian Stæhr Poulsen

Kandidat

naserian8@gmail.com

41115415

Jonas Holm Bundgaard

Kandidat

Ken Patrick Petersson

Kandidat

ken.petersson@alternativet.dk

28957219

Rukhsana Bibi

Kandidat

aurens1947@gmail.com

Steffen Schjødt Laundav-Koch

Kandidat

steffenkoch72@gmail.com

51364366

Jerry Jensen

Kandidat

jerryalt1975@gmail.com

Michael Blem Clausen

Kandidat

micclausen@gmail.com

40841329

Camilla Dolberg Schmidt

Kandidat

cdolbergschmidt@gmail.com

22527801

Anders Kinnerup

Kandidat

anders@kinnerup.com

4260 7878

Jørgen Fabrin

Kandidat

40289730

Frederik Bøgh Bisgaard

Kandidat

Liselotte Jakobe Lundgaard

Kandidat

liselotte_lundgaard@hotmail.com

Margrethe Elisabeth Christensen

Kandidat

mc@senziakurser.dk

27518596

Flemming Anker Christensen

Kandidat

handyman-til-leje@tdcadsl.dk

Erling Arne Vetterstein

Kandidat

erling@vetterstein.dk

40251243

Sven-Åge Westphalen

Kandidat

svenage.westphalen@alternativet.dk

42915288

Steen Blom Kirsten

Kandidat

steenblomkirsten@gmail.com

21605549

Bjarne Aasø

Kandidat

bjarne.aasoe@alternativet.dk

Kirsten R. Henneke

Kandidat

k.henneke@gmail.com

Jørn Bjorholm

Kandidat

alpejorn@gmail.com

20276288

Rikke Kok Benson

Kandidat

Morten Norlyk Christensen

Kandidat

morten.christensen@alternativet.dk

60775800

Niko Grünfeld

Kandidat

niko.grunfeld@alternativet.dk

+45 28889520

Fanny Broholm

Kandidat

fanny.broholm@alternativet.dk

61624492

Kåre Traberg Smidt

Kandidat

kts@adacta-law.dk

31110200

Bjarke Charlie Serritslev

Kandidat

bjarke.charlie@alternativet.dk

31615052

Franciska Rosenkilde

Kandidat

franciska.rosenkilde@alternativet.dk

Maja Krog

Kandidat

maja.krog@alternativet.dk

27147906

Kim Hjerrild

Kandidat

kim.hjerrild@alternativet.dk

60377221

Birgitte Kehler Holst

Kandidat

Birgittekh@alternativet.dk

40550430

Jakob Gorm Andreasen

Kandidat

Jakob.Gorm@Alternativet.dk

61624664

Rune Lundgaard jørgensen

Kandidat

rune.Lundgaard@alternativet.dk

51969666

Rolf Bjerre

Kandidat

rolf.bjerre@alternativet.dk

25210203

Troels Christian Jakobsen

Kandidat

troels.chr.jakobsen@alternativet.dk

31365708

Badar Shah

Kandidat

badar.m.shah@gmail.com

60726556

Helena Udsen

Kandidat

helena.udsen@alternativet.dk

60521321

Stine Skot

Kandidat

stine.skot@alternativet.dk

29905953

Matthew Daniali

Kandidat

matthewdaniali@live.dk

22867597

Jonas Sloth Bach

Kandidat

jonasslothbach@gmail.com

29849370

Mickal P. N. Andersen

Kandidat

danshido@mail.tele.dk

+45 24615357

Per Kjøller Jensen

Kandidat

tepas.per@hotmail.com

Ida Friis

Kandidat

mail@idafriis.dk

Ingvard Hansen

Kandidat

ingvard@mac.com

22931446

Lise Munk

Kandidat

munk.lise@gmail.com

26711780

Carsten Roed Jensen

Kandidat

carstenroed@gmail.com

51512811

Ulla Jensen

Kandidat

ullajense@gmail.com

26367006

Theresa Dall Helth

Kandidat

theresa.helth@alternativet.dk

29923512

Carsten Teichert

Kandidat

carsten_teichert@hotmail.com

27 51 81 37

Niels Ulrik Villadsen Vangsgaard

Kandidat

Lasse Tristan Falster

Kandidat

lassetristan@gmail.com

Thomas Winther

Kandidat

mentorvirksomhed@gmail.com

30572977

Henning Maegaard Mogensen

Kandidat

maigaard@fejoe.dk

40947521

Ditte Greisen

Kandidat

dittegreisen@gmail.com

Hans Nielsen

Kandidat

hans@nielsen.mail.dk

30574217

Jarl Lundin Overbeck

Kandidat

jarl.lundin@gmail.com

Manja Holmelund

Kandidat

Ann mette heller stahnke

Kandidat

mettestahnke@hotmail.com

40463993

Jannik Larsen

Kandidat

Melanie Simick

Byrådsmedlem

melanie.morten@privat.dk

22462880

Christian Johnson

Kandidat

christian.johnson@alternativet.dk

28693537

Birgitte Miehs

Kandidat

birgitte.miehs@alternativet.dk

20234302

Karsten Karstensen

Kandidat

karsten@fjordenrundt.dk

20764436

Victor Ander Søndergaard

Kandidat

vicandson95@gmail.com

61608495

Line Høst Seiding

Kandidat

line.seiding@alternativet.dk

Marit Sonja Bick

Kandidat

Kaj Løvstrøm Nilsson

Kandidat

kln2@godmail.dk

20402010

Marianne Bak Skyum

Kandidat

carsten bering

Kandidat

carsten@berings.dk

40986226

Mariann Winther

Kandidat

winther.mariann@gmail.com

Simon Fyhn Kristensen

Kandidat

simon.fyhn@gmail.com

Susanne Bækholm

Kandidat

susanne.baekholm@alternativet.dk

30279997

Morten Pedersen

Kandidat

morten.pedersen@alternativet.dk

Abdirashid Abukar Abdi

Kandidat

a.rashid.dk@gmail.com

Mette Rahbek

Kandidat

mette.rahbek@alternativet.dk

Jacob Holm

Kandidat

jacob.wow@hotmail.com

51947811

Marianne Hammelboe

Kandidat

marianne.hammelboe@alternativet.dk

Jørgen Sørensen

Kandidat

jorgen.sorensen@alternativet.dk

Jacob Antvorskov

Kandidat

jacob.antvorskov@alternativet.dk

Steffen Segovia Helbo

Kandidat

steffen.helbo@alternativet.dk

Frederik Glerup Christensen

Kandidat

frederik.glerup@alternativet.dk

52430427

Anni Merete Holmann Andersen

Kandidat

anni.h.andersen@gmail.com

30660141

Mette Guldhammer Øllegaard

Kandidat

mgo101@hotmail.com

Arne Sandberg

Kandidat

ioannesiao@gmail.com

31686166

Hanne K. Mortensen

Kandidat

Pernille Kjær Pedersen

Kandidat

Malene Kragelund Nielsen

Kandidat

malenenielsen1984@gmail.com

Daniel Egehoved Olesen

Kandidat

Lars Bloch

Kandidat

Per Alstrup

Kandidat

per.alstrup@alternativet.dk

29131214

Zenia Sofia Munk

Kandidat

zeniasofiamunk@gmail.com

22331797

Dan Jørn Mortensen

Kandidat

djm@live.dk

20366033

Sara

Kandidat

Nicky Petersen

Kandidat

nicky@petersen.dk

50450085

Lene Lindkvist Okholm

Kandidat

lenelindkvistokholm@gmail.com

51901197

Torben Pedersen

Kandidat

torben.pedersen@alternativet.dk

28407233

Kristian Gylling

Kandidat

kr.gylling@gmail.com

26732300

Hanne Dornonville de la Cour

Kandidat

mail@hannelacour.dk

20942069

Helle Chelina Jensen

Kandidat

helle@conscientia.dk

28906053

Martin Geysner

Kandidat

Sven Christensen

Kandidat

svch@live.dk

20919890

Michael Macdonald Arnskov

Kandidat

Henrik Hjortdal

Kandidat

henrik.hjortdal@gmail.com

22732663

Alexander Skytte Jensen

Kandidat

alexanderskyttejensen@gmail.com

Nilofer Abbasi

Kandidat

neymarilo@hotmail.com

Solveig Bentsen

Kandidat

solveigbentsen@live.dk

31231955

jacob Boskov stender

Kandidat

j@boskovsolenergi.dk

31386131

Claus Løwe Klostergård

Kandidat

forestif82@gmail.com

Carsten Ørum Skytt

Kandidat

cskytt@me.com

26357719

Preben Lund Foged Rasmussen

Kandidat

preben@utiledulci.dk

61 66 51 12

Tatjana Stenvad

Kandidat

tatjana.stenvad@alternativet.dk

Jesper Arbo Frederiksen

Kandidat

jesperaf@gmail.com

40820065

Mira Issa Bloch

Kandidat

mira.issa@alternativet.dk

27498924

Hanne Stender Damkjær

Kandidat

hanne@damkjaer.net

51900582

Jeppe Tandal Nielsen

Kandidat

skovhugger_dk@yahoo.dk

50568637

Tine Russotti

Kandidat

tine.russotti@alternativet.dk

51563682

Christian Vig

Kandidat

christian.vig@alternativet.dk

Thomas Hanoman

Kandidat

thomas.hanoman@alternativet.dk

22219120

Peter Sonne

Kandidat

Dan Lundstedt

Kandidat

dan@lundstedt.dk

60823612

Camilla Julia Olsen

Kandidat

camols123@gmail.com

25593773

Jens Thorsen

Kandidat

jens.vgg@gmail.com

22360050

Niels Aalbæk Jensen

Kandidat

niels@modana.dk

40950305

Irene Juul Vissing

Kandidat

ijv@hotmail.com

Niels Levinsen

Kandidat

niels_levinsen@hotmail.com

22211196

Lasse Dreboldt Olsen

Kandidat

ldreboldt@hotmail.com

20770493

Lasse Keun Lee

Kandidat

Michael Furu Nielsen

Kandidat

michaelfurunielsen@gmail.com

Povl Eskild Petersen

Kandidat

peskild@post5.tele.dk

21 77 09 87

Helene Bylov Tanderup

Kandidat

helenebylov@gmail.com

29871688

Vibeke Bjerrum

Kandidat

bjerrumvibeke@gmail.com

26787837

Karl Bidstrup

Kandidat

kmb@alternativet.dk

22438665

Nina Rosmarin

Kandidat

ninarosmarin@gmail.com

Ditteemilie Daisy Corleoni

Kandidat

ditteemilie@outlook.com

Søren Lund Maaløe

Kandidat

slundbas@gmail.com

Kenneth Degnbol

Kandidat

kennethdegnbol@gmail.com

20784708

Mette Refshauge Foged

Kandidat

mette@mettefoged.dk

51807550

Jakob Baungaard

Kandidat

jakob.baungaard@gmail.com

24651407

Paul Michael Kjærgaard

Kandidat

pmk1956to@gmail.com

51290494

Kirsten Marie Andreasen

Kandidat

Marian Jensen Paysen

Kandidat

Stefan Struck Kronborg

Kandidat

Karsten Fyhn

Kandidat

karsten.fyhn@alternativet-sydjylland.dk

23461426

Joachim Kjeldsen

Kandidat

joachim.kjeldsen@alternativet.dk

28931806

Jens Ole Hald

Kandidat

21684803

Gustav Sieg Sørensen

Kandidat

gustav.sieg.60@godmail.dk

51724673

Flemming Nielsen

Kandidat

flnielsen@mail.tele.dk

24433414

Bjarne Nielsen

Kandidat

bjarne.amager@hotmail.com

22886474

Sophia Kruselinne

Kandidat

Peter Beiter Andresen

Kandidat

peter@nabelschnur.dk

23359384

René Buur Kjøller

Kandidat

rene.buur@alternativet.dk

Henrik Møller

Kandidat

henrikmoeller@bbsyd.dk

Tina Blaabjerg Poulsen

Kandidat

tina.blaabjerg@alternativet.dk

24641514

Tanja Bitten Jul-Hansen

Kandidat

tanja.bitten.julhansen@gmail.com

31138954

Morten Mejsen Westergaard

Kandidat

mortenmejsenwestergaard@gmail.com

20544795

Rune Ranaivo Bjerremand

Kandidat

r.bjerremand@gmail.com

32186391

Olav Bach

Kandidat

olav.bach@alternativet.dk

Jens-Peter Mantorp Broberg

Kandidat

jpmbro@gmail.com

28962922

Stine Isaksen

Kandidat

stine.isaksen@alternativet.dk

51895270

Mikkel Thestrup Poulsen

Kandidat

mikkeltpoulsen@gmail.com

24865131

Morten Thorsøe Secher

Kandidat

mortensecher@me.com

Ann Busch

Kandidat

xxann.dk@gmail.com

29421822

Lars Bakke Olsen

Kandidat

larslax1@gmail.com

31490290

Pernille Arends

Kandidat

pernille@arends.dk

40423744